
Volkswagen Golf - 2.0 TSI GTI Performance | 296PK | ORIGINEEL
Algemeen
| Prijs | € 11.950 |
| Bouwjaar | Juni 2013 |
| Kilometerstand | 184.134 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 9-KNF-44 |
| Datum deel 1 | 11-06-2013 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,40 sec |
| Motorvermogen | 217 kW (295 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volkswagen Golf 2.0 TSI GTI Performance | 296PK | ORIGINEEL
Bij BEEK Automotive draait het niet alleen om de auto, maar om de mens.
Wij vinden het belangrijk dat u met een goed gevoel de weg op gaat en dat u weet dat wij er voor u zijn wanneer dat nodig is. Of het nu gaat om de aflevering, een vraag achteraf of iets anders dat aandacht vraagt — wij blijven betrokken en helpen u met het vinden van een oplossing. Dat is onze service.
Afleverpakketten
Iedere auto die wij afleveren, verdient aandacht. Met onze afleverpakketten zorgen wij ervoor dat uw auto technisch in orde is, netjes wordt voorbereid en met de juiste zorg wordt overgedragen. Zo stapt u met vertrouwen en plezier in.
Essential (€ 195):
12 maanden huisgarantie, inclusief: nieuwe APK met minimaal 12 maanden geldigheid, technische controle en correctie van vloeistoffen en olie, basis reiniging van zowel interieur als exterieur en een persoonlijke uitleg bij aflevering inclusief systemen en onderhoudsadvies. *Garantie van toepassing bij voertuigen vanaf €5.000, maximaal 10 jaar oud en tot 200.000 km.
Optioneel: Essential+ (€ 495)
12 maanden garantie (de eerste 6 maanden BOVAG Aankoopgarantie), inclusief: een BOVAG Afleverbeurt, nieuwe APK met minimaal 12 maanden geldigheid, professionele detailing van zowel interieur als exterieur en een persoonlijke uitleg bij overdracht inclusief systemen en onderhoudsadvies. *Garantie van toepassing bij voertuigen vanaf €5.000, maximaal 10 jaar oud en tot 200.000 km.
Optioneel: Premium (€ 995)
12 maanden BOVAG Aankoopgarantie, inclusief: nieuwe APK met minimaal 12 maanden geldigheid, professionele detailing van zowel interieur als exterieur, service- of onderhoudsbeurt conform schema (BOVAG Onderhoudsvrij) en een persoonlijke uitleg bij overdracht inclusief systemen en onderhoudsadvies. *Garantie van toepassing bij voertuigen vanaf €5.000, maximaal 10 jaar oud en tot 200.000 km.
- Kenteken: 9-KNF-44
- Merk: Volkswagen
- Model: Golf
- APK tot: 11-06-2027
- Tellerstand: 184134 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2013
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1984 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CHH
- Vermogen: 217 kW / 296pk
- Ledig gewicht: 1295 kg
- Max. trekgewicht: 1600 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Sperdifferentieel
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Microvezel bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Kleur grijs
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Vervolgbotsing preventie
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
BEEK Automotive
Edeseweg 19-C
6733AA Wekerom
+31857926363
info@beekautomotive.nl
beekautomotive.nl
Disclaimer
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Volkswagen Golf verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































