
Opel Corsa - 1.2-16V Essentia *TREKHAAK* *APK T/M 08-12-2026
Algemeen
| Prijs | € 995 |
| Bouwjaar | November 2005 |
| Kilometerstand | 288.790 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 08 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 48-SF-JK |
| Datum deel 1 | 30-11-2005 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 910 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | augustus 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.430 kg
Afmetingen (LxBxH): 384 x 165 x 144 cm
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 14"""
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
inruil mogelijk, bel Karel Matter op 06-30864104 voor meer informatie of mail: info@karelmatter.nl. Voor het maken van een proefrit of bezichtiging van een auto,graag even bellen om teleurstelling te voorkomen. Kijk voor meer occasions op WWW.KARELMATTER.NL U bent van harte welkom bij ons in de showroom aan de Doorloper 9a 8331LX te Steenwijk. Met vriendelijke groet. Autobedrijf Karel Matter
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























