
Opel Meriva - 1.4 Turbo Anniversary Edition I Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 6.000 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 74.673 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 16 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 87-TJL-1 |
| Datum deel 1 | 08-02-2012 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,50 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1293 kg |
| Trekgewicht max | 1050 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | januari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Opel Meriva 1.4 Turbo Anniversary Edition I Trekhaak
- Kenteken: 87-TJL-1
- Merk: Opel
- Model: Meriva
- APK tot: 16-11-2026
- Tellerstand: 74673 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: bruin
- Bekleding: Leder/Stof
- Kleur interieur: antraciet
- Motorinhoud: 1364 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: A14NEL
- Vermogen: 88 kW / 120pk
- Ledig gewicht: 1293 kg
- Max. trekgewicht: 1050 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 429 cm
- Hoogte: 1615 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Sportvelgen
- Trekhaak
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Afleverpakketten
Gratis
Gratis
- Tenaamstelling kenteken
- Wassen uitzuigen auto
- Controle verlichting, banden en vloeistofniveau's
- APK minimaal 6 maanden
Basis - €495,-
Basis € 495,-
- Auto gereinigd
- Olie en oliefilter wissel ( kleine beurt )
- Nieuwe APK keuring
- 30 dagen garantie op motor en versnellingsbak
Uitgebreid - €895,-
Uitgebreid € 895,-
-Basis pakket uitgebreid met ;
-Onderhoudsbeurt volgens schema af fabriek
- 6 maanden Garantie Autotrust
Auto Goes
Dirk Dronkersweg 20
4462GA Goes
0113-251919
info@autogoes.nl
autogoes.nl/
Hoeveel kost een Opel Meriva verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















































![Volkswagen ID.3 - 58kWh 204pk 1ST Plus 89% SoH [ CAMERA+CARPLAY+STOELVERWARMING ]](https://cdn.autowereld.nl/I759714829/240x180/volkswagen-id-3-58kwh-204pk-1st-plus-89-soh-camera-carplay-stoelverwarming.jpg)
















