
Volkswagen Golf Plus - 1.6 TDI Trendline BlueMotion Edition 40 *Navi*AC
Algemeen
| Prijs | € 5.450 |
| Bouwjaar | Mei 2014 |
| Kilometerstand | 399.089 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 18 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PJ-234-P |
| Datum deel 1 | 26-05-2014 (import) |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 82 kW (111 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 26 |
| Introductiejaar | april 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Volkswagen Golf Plus occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2014
Modelcode: VII, 5G
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.740 kg
Afmetingen (LxBxH): 435 x 180 x 149 cm
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 85 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,2 l/100km (1 op 31,3)
Brandstofverbruik in de stad: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3 l/100km (1 op 33,3)
Historie
Aantal eigenaren: 3
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 375 - € 390 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Zeegers Middelblok 190 2831BR GOUDERAK, NL 0182-787386 http://www.autobedrijfzeegers.nl Info@autobedrijfzeegers.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Lichtmetalen velgen 15"
- Parkeersensor voor en achter
Interieur
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Welkom bij Autobedrijf Zeegers
Van online aankoop tot thuisbezorging
ALLE INRUIL MOGELIJK!
Van een vliegtuig tot en met een fiets – alles is bespreekbaar.
Wilt u teleurstellingen voorkomen? Bel vooraf voor een afspraak.
Unieke service: auto kopen zonder showroombezoek
Wij begrijpen dat klanten niet altijd de tijd of behoefte hebben om naar een showroom te komen. Daarom biedt Autobedrijf Zeegers een unieke service:
vindt u op onze website een auto die u wilt kopen, dan bezorgen wij deze gewoon bij u thuis.
Contactmogelijkheden
Wij zijn eenvoudig te bereiken via:
06-47718298
0182-787386
U kunt met ons videobellen, mailen, bellen of WhatsAppen – wat u het prettigst vindt.
Familiebedrijf sinds 1977
Autobedrijf Zeegers is een familiebedrijf met meer dan 45 jaar ervaring.
Generaties aan vakmanschap, kwaliteit en klantvriendelijkheid staan bij ons centraal.
Service staat bij ons altijd op nummer 1.
Wij helpen u graag bij het vinden van de juiste occasion.
Transport & aflevering
• Transport nationaal en internationaal mogelijk (in overleg)
• Onze occasions worden geleverd met een nieuwe APK (of kunnen hiermee geleverd worden)
Voor extra informatie, foto’s, video’s en/of een eventuele inruil kunt u altijd contact opnemen met onze verkopers.
Autobedrijf Zeegers
Middelblok 190
2831 BR Gouderak
Tel: 0182-787386
E-mail: info@autobedrijfzeegers.nl
Welkom bij Autobedrijf Zeegers
Van online aankoop tot thuisbezorging
ALLE INRUIL MOGELIJK!
Van een vliegtuig tot en met een fiets – alles is bespreekbaar.
Wilt u teleurstellingen voorkomen? Bel vooraf voor een afspraak.
Unieke service: auto kopen zonder showroombezoek
Wij begrijpen dat klanten niet altijd de tijd of behoefte hebben om naar een showroom te komen. Daarom biedt Autobedrijf Zeegers een unieke service:
vindt u op onze website een auto die u wilt kopen, dan bezorgen wij deze gewoon bij u thuis.
Contactmogelijkheden
Wij zijn eenvoudig te bereiken via:
06-47718298
0182-787386
U kunt met ons videobellen, mailen, bellen of WhatsAppen – wat u het prettigst vindt.
Familiebedrijf sinds 1977
Autobedrijf Zeegers is een familiebedrijf met meer dan 45 jaar ervaring.
Generaties aan vakmanschap, kwaliteit en klantvriendelijkheid staan bij ons centraal.
Service staat bij ons altijd op nummer 1.
Wij helpen u graag bij het vinden van de juiste occasion.
Transport & aflevering
• Transport nationaal en internationaal mogelijk (in overleg)
• Onze occasions worden geleverd met een nieuwe APK (of kunnen hiermee geleverd worden)
Voor extra informatie, foto’s, video’s en/of een eventuele inruil kunt u altijd contact opnemen met onze verkopers.
Autobedrijf Zeegers
Middelblok 190
2831 BR Gouderak
Tel: 0182-787386
E-mail: info@autobedrijfzeegers.nl
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










![Volkswagen Golf Plus - 1.6 TDI Highline [ historie nw.distributie trekhaak ]](https://cdn.autowereld.nl/I756475534/240x180/volkswagen-golf-plus-1-6-tdi-highline-historie-nw-distributie-trekhaak.jpg)















































![BMW iX1 - xDrive30 M Sport [ Panorama Stuur-&Stoelverwarming Navi Apple/Android Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762070902/240x180/bmw-ix1-xdrive30-m-sport-panorama-stuur-stoelverwarming-navi-apple-android-camera.jpg)










