
Opel Mokka - 1.4 T Edition org.NL trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 6.440 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 170.062 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 3-SVH-52 |
| Datum deel 1 | 13-12-2013 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 1294 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R18
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.828 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 177 x 166 cm
Wielbasis: 256 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Servicepakket: Al onze auto's zijn gepoetst en direct leverbaar met 1 jaar wettelijke garantie. Servicepakket incl.beurt/nw.apk v.a. 495,- tot 1495,- met 12 maanden Bovag-garantie.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
Overig
- onderhoudsboekjes aanwezig
- open dak
GROTE KODIAQ OPRUIMING!! NOG 40 STUKS !! WIJ MOETEN RUIMTE MAKEN. MOETEN ECHT WEG , INRUIL NOG STEEDS MOGELIJK!!
SINDS 1989 ZIJN WE GEGROEID TOT 1 VAN NOORDHOLLANDS GROOTSTE AUTOBEDRIJVEN MET 200 PERSONEN-BEDRIJFSAUTO'S OP VOORRAAD, MODERNE WERKPLAATS , 11 GRATIS LEENAUTO'S/BUSSEN , ZORGEN WE DAT U ALTIJD MOBIEL BLIJFT.
VOOR MEER INFORMATIE GEVEN WE DE VOORKEUR AAN BELLEN OP 072-5744919.
Hoeveel kost een Opel Mokka verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































