
Opel Mokka - 1.4 T Luxe| Leer| APK:18-03-2027
Algemeen
| Prijs | € 4.750 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 274.399 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 18 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RX-432-S |
| Datum deel 1 | 19-06-2014 (import) |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1294 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2013 - jan. 2015
Referentienummer: 11422
Technische informatie
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 193 km/u
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- Bluetooth
- multimedia-voorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- lichtmetalen velgen 18"
- lichtmetalen velgen 19"
- metaalkleur
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- comfortstoel(en)
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Extra getint glas achter
- parkeersensor voor en achter
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Te koop: Opel Mokka 1.4L Turbo BJ:2014 KM:274.399 APK:18-03-2027
Zeer leuke Opel Mokka met een 1.4L Turbo benzine motor. De auto heeft veel opties zie de foto's
APK keuring is geldig tot en met 18-03-2027! Rijdt en schakelt goed!
Dit is een handels- exportprijs!
Meerdere foto's van binnenkant en buitenkant via whatsapp verkrijgbaar.
ALLEEN BELLEN VOOR EEN AFSPRAAK OF VOOR MEER INFO! TEL:0636154693
Inruil mogelijk.
Export mogelijk.
Voor meer informatie of interesse/bezichtiging van de auto graag telefonisch contact opnemen met:0636154693
For our export customers:
At Huizenga Auto's we specialize in meeting the needs of international car buyers. We are ready to help you with our extensive export offering. Our focus is on facilitating smooth and worry-free exports, including the necessary paperwork, insurance and more.
Our Export Services:
1. Export documents arranged: Exporting a car requires precise documentation. Our experienced team ensures that all export papers and necessary documents are handled correctly. This includes; prepare the export document, white export plates, green card and customs documents. The car then has 14 days WA coverage.
2. Multilingual support: Our team speaks Dutch, German and English and is ready to guide you through every step of the export process. We make sure that you are fully aware of all requirements and possibilities.
Hoeveel kost een Opel Mokka verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































