
Peugeot 308 SW - 1.2 PureTech Blue Lease Executive 5 Deurs
Algemeen
| Prijs | € 3.799 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 172.975 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NG-877-B |
| Datum deel 1 | 27-02-2017 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,60 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1165 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 630 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,6 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.825 kg
Afmetingen (LxBxH): 459 x 180 x 147 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 99 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,5 l/100km (1 op 28,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- ACHTERUIT RIJ SENSORS
- arcio
- Deuren centraal afstand
- elc ramen achter
- elc ramen voor
- Toereteller
= Bijzonderheden =
Peugeot 308 SW 1.2 PureTech Blue Lease Executive
Zeer nette en comfortabele Peugeot 308 in stijlvolle zwarte uitvoering. De auto rijdt soepel, is zuinig in verbruik en ideaal als comfortabele dagelijkse auto of zakelijke kilometerauto. Zowel van binnen als buiten een nette uitstraling en goed onderhouden indruk.
Verder is de auto voorzien van :
* Airco
* Elektrische ramen voor en achter
* Parkeersensoren achter
* Trekhaak
* Lederen stuurwiel
* Multifunctioneel stuurwiel
* Climatecontroll
* Tel :06 .41111.711
* Mail : Info @Deauto.nl
* www.Deauto.nl
* 1e indumaweg 3
* 5705 bc
* Helmond
* Inruil mogelijk
* Rijklaar geen Extra kosten
Afleverpakket (inbegrepen): Gratis afleverpakket Alle vloeistoffen en olie worden gecontroleerd en bijgevuld. Gratis de auto ontsmetten met Ozon behandeling
Hoeveel kost een Peugeot 308 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































