
Opel Vectra GTS - 1.8-16V gts Temptation 143307 nap
Algemeen
| Prijs | € 3.499 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 143.307 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 11 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 78-ZF-PJ |
| Datum deel 1 | 11-01-2008 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1796 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1293 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Zeer mooi auto met 143307 km met nap trekhaak
Opel Vectra GTS 1.8-16V gts Temptation 143307 nap
- Kenteken: 78-ZF-PJ
- Merk: Opel
- Model: Vectra GTS
- APK tot: 11-12-2026
- Tellerstand: 143307 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2008
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Leder/Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1796 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: Z18XER
- Vermogen: 103 kW / 140pk
- Ledig gewicht: 1293 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Hoogte: 1460 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 16"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoon voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen versnellingspook
- Lederen/stof bekleding
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Laat u niets wijsmaken, deze Opel Vectra GTS biedt alles wat u van een auto verlangt. Deze auto uit 2008 heeft 143307 kilometer gelopen. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde versnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Opvallend zijn de stoere sportstoelen, die zorgen voor een onwrikbare zit in de scherpe bochten. Xenonverlichting zorgt voor een krachtige en heldere lichtbundel. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding en in delen neerklapbare achterbank.
Er is geen bestemming die het aanwezige navigatiesysteem niet kent. Dat rijdt lekker! Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Opel met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. De cruise control zorgt voor een mooie, gelijkmatige snelheid die u zelf instelt. Dat is relaxt! Met automatisch dimmende buitenspiegels, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook is deze Opel helemaal compleet.
Lijkt deze Opel u wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!
Let op. Wij zijn op afspraak geopend.
Neem even contact met ons op en maak een afspraak.
CK Automobielen
Molenweg
7914RS Noordscheschut
0647435356
m.kwarten@outlook.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Opel Vectra GTS verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































