
Peugeot 206 - 1.4 XS km.66829.NAP
Algemeen
| Prijs | € 2.495 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 66.829 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 26 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 43-JJX-2 |
| Datum deel 1 | 25-06-2009 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 916 kg |
| Trekgewicht max | 1178 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juni 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Acceleratie (0-100): 15,0 s
Topsnelheid: 173 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.421 kg
Afmetingen (LxBxH): 387 x 166 x 145 cm
Wielbasis: 244 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 150 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 9,1 l/100km (1 op 11,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- achterklep met raam
- airco.
- aluminium interieur afwerking
- antenne
- APK
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- bumpers en spiegels in car.kleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dealer onderhouden
- elektrische ramen voor
- hoofdsteunen voor
- incl boekjes
- inofix
- koplampen in hoogte verstelbaar
- marge auto.
- mist lampen voor
- nationale autopas
- onderhoudsboekjes aanwezig
- signaal vergeten verlichting
- Sport-Pakket (Lederen stuurwiel)
- stuur verstelbaar
- toerenteller
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- zeer nette auto
- zij ruiten uitzetbare
= Bijzonderheden =
te koop nette 206+
van binnen buiten kant.
loopt en rijdt zeer goed.
km.66829 boekjes nap.
riem bij 57314.
airco ijskoud.
twee sleutels.
nieuwe apk.26-05-2027.
VOOR MEER INFO.
GRAAG BELLEN OF LANGS KOMEN.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ALTIJD MINIMAAL € 250,- TERUG BIJ INRUIL VAN UW OUDE AUTO!!!! ongeacht de staat er van!!!
Hoeveel kost een Peugeot 206 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































































