
Peugeot 307 SW - 2.0-16V XSi AUTOMAAT PANO 7 PERSOONS
Algemeen
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 238.452 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 09 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 99-XK-DF |
| Datum deel 1 | 29-06-2007 |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,60 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1393 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 745 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | oktober 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,6 s
Topsnelheid: 197 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.985 kg
Afmetingen (LxBxH): 443 x 176 x 154 cm
Wielbasis: 271 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 199 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik in de stad: 12,2 l/100km (1 op 8,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
= Bijzonderheden =
Aangeboden een goed rijdende Peugeot 307. Het betreft hier een origineel Nederlands exemplaar voorzien van NAP .
ALLEEN OP AFSPRAAK GEOPEND!
Voor vragen kunt u altijd contact opnemen,
Van der gooi dealer occasions
Alle inruil is bespreekbaar. Om teleurstellingen te voorkomen is het raadzaam om eerst te bellen voor de beschikbaarheid van de auto alvorens u langskomt. Omdat wij vaak onderweg zijn om auto's in te kopen werken wij voornamelijk op afspraak.
Het is ook mogelijk om langs te komen op zondagen, feestdagen en in de avonduren.
Ondanks dat alle informatie op deze site en op de website zo zorgvuldig mogelijk heeft gepubliceerd zijn spel- en drukfouten niet uitgesloten. Van der gooi dealer occasions kan niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten.
Wilt u een financiering op de aankoop van een voertuig, neem dan contact met ons op en wij bekijken de mogelijkheden.
Hoeveel kost een Peugeot 307 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























