
Peugeot 307 - 1.6-16V Gentry
Algemeen
| Prijs | € 1.150 |
| Bouwjaar | April 2003 |
| Kilometerstand | 258.845 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 25-LR-DK |
| Datum deel 1 | 04-04-2003 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 80 kW (109 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1168 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 610 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juni 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.693 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 173 x 151 cm
Wielbasis: 261 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 174 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 10 l/100km (1 op 10,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Verstelbare stuurkolom
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Koplampreiniging
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Te koop aangeboden: betrouwbare Peugeot 307 1.6 16V Gentry uit 2003. Een eerlijke en praktische auto die misschien niet de mooiste meer is, maar technisch goed rijdt en ideaal is als betaalbare dagelijkse auto of eerste auto.
Deze Peugeot 307 heeft een kilometerstand van 258.845 km en beschikt over een nieuwe APK. De auto rijdt, schakelt en remt goed en staat bekend om zijn comfortabele rijgedrag en betrouwbare 1.6 benzinemotor.
De auto beschikt niet over luxe opties zoals een radio of multimedia, maar doet waar hij voor bedoeld is: betrouwbaar van A naar B rijden. Een ideale auto voor iemand die voordelig wil rijden zonder hoge kosten.
Bouwjaar: 2003
Kilometerstand: 258.845 km
Kenteken: 25-LR-DK
1.6 16V benzine motor
Nieuwe APK
Rijdt en schakelt goed
Betrouwbare auto
Betaalbaar rijden
Ideale beginners- of werkauto
Een nette kans voor iemand die een goedkope maar betrouwbare auto zoekt zonder poespas. Instappen en rijden!
Garantie behoort tot de mogelijkheden tegen meerprijs. Vraag gerust naar de aflever- en garantiepakketten.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging/proefrit!
Website: ko-cars.nl
Telefoon: +31 6 57 60 96 52
E-mail: kocarsnl@icloud.com
Social media: @kocarsnl
Hoeveel kost een Peugeot 307 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























































