
Peugeot 308 - 1.2 PureTech Active groen
Algemeen
| Prijs | € 16.495 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 67.621 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-590-XH |
| Datum deel 1 | 29-06-2022 |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Groen |
| Oorspronkelijke kleur | Groen |
| Gewicht | 1229 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juni 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Prachtige Peugeot 308 1.2 PureTech Active aangeboden!
Peugeot 308 1.2 PureTech Active groen
Deze auto rijdt, remt en schakelt goed. Mooi uitgevoerd in deze kleur, geheel klaar voor aflevering!
Ons bedrijf staat in voor de occasions die ter verkoop worden aangeboden en deze zijn met grote zorg klaargemaakt, zowel optisch al technisch. Onze checklist bestaat uit meerdere delen waarin wij de occasion geheel nalopen en herstellen waar nodig. Hierin gaan wij verder dan menig ander autobedrijf, onderscheiden ons daarmee van de reguliere handelaar en onze occasions verdienen daarom de waardige 'premium occasion' status. Ook na de aanschaf bent u bij ons verzekerd van goede service, in geval van garantie kunnen wij u vlot helpen in onze eigen werkplaats en u tussentijds voorzien van vervangend vervoer.
Om deze redenen hanteren wij vaste prijzen en is inruil natuurlijk mogelijk, maar wel tegen handelsprijzen.
Financiering is bij ons mogelijk!
Telefonisch, per email of whatsapp altijd voor u bereikbaar. Om kwaliteit en persoonlijke aandacht te kunnen garanderen kunt u het beste een afspraak met ons maken om de auto te bezichtigen, wij nemen graag de tijd voor u! Wij hanteren GEEN afleverkosten, de geadverteerde prijs is een ALL-in prijs waarbij de auto wordt nagezien, indien nodig voorzien van een nieuwe APK en de auto wordt kosteloos op uw naam overgeschreven.
Alle occasions jonger dan 8 jaar tot 150.000km krijgen standaard 1 maand huisgarantie op de motor en versnellingsbak! Daarnaast kunnen wij u in de meeste gevallen 12 tot 24 maanden BOVAG of Autotrust garantie aanbieden en een afleverpakket is bij ons al verkrijgbaar vanaf €495,-. Voor alle extra mogelijkheden en zekerheden verwijzen wij u graag door naar onze website. Haal en brengservice is mogelijk!
Deze advertentie is met grote zorg samengesteld en alle moeite is genomen om de informatie zo juist mogelijk weer te geven. Aan prijswijzigingen en advertentiefouten kunnen geen rechten worden ontleend. Het aantal sleutels dat wij bij de auto aanwezig hebben kunt u zien in de fotopresentatie. Het is altijd mogelijk om tegen kostprijs extra (reserve)sleutels bij te laten maken.
- Kenteken: P-590-XH
- Merk: Peugeot
- Model: 308
- APK tot: 22-10-2026
- Tellerstand: 67621 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2022
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: groen
- Motorinhoud: 1199 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: HN05
- Vermogen: 81 kW / 110pk
- Ledig gewicht: 1229 kg
- Max. trekgewicht: 1300 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 437 cm
- Breedte: 185 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Hamstra & Herbers
Stephensonstraat 11
7903AS Hoogeveen
0528-711357
info@hamstra-herbers.nl
Onze openingstijden:
Maandag: gesloten
Dinsdag: 09:00 - 17:00
Woensdag: 09:00 - 17:00
Donderdag: 09:00 - 17:00
Vrijdag: 09:00 - 15:00
Zaterdag: 11:00 - 14:00
Zondag: gesloten
Bezichtigingen graag op afspraak.
www.hamstra-herbers.nl
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































































