
MG ZS - EV EV Long Range Luxury 70 kWh
Algemeen
| Prijs | € 19.940 |
| Prijs excl. BTW | € 16.479 excl. BTW |
| Bouwjaar | April 2023 |
| Kilometerstand | 77.753 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 05 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | S-769-SJ |
| Datum deel 1 | 05-04-2023 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 115 kW (156 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1595 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Beurtvaart 8A
9101RB Dokkum
0657721878
https://occasions.mobilox.nl/2277196-van-dellen-autos
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
- Kenteken: S-769-SJ
- Merk: MG
- Model: MG ZS EV
- APK tot: 05-04-2027
- Tellerstand: 77753 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Elektrisch
- Accucapaciteit: 70 kWh
- Actieradius: 440 km
- Bouwjaar: 2023
- Transmissie: Automaat
- Kleur: wit
- Motorcode: TZ204XS1152
- Vermogen: 115 kW / 157pk
- Ledig gewicht: 1595 kg
- Max. trekgewicht: 500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
- Lengte: 432 cm
- Breedte: 181 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 196 - 214 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro Z
Comfort
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- Kleur wit
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Usb
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Electronic climate control
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Middenarmsteun voor
- Mogelijkheid uitschakelen passagiersairbag
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Uitwijk assistent
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
Bij van Dellen Auto’s Dokkum doen wij altijd ons uiterste best om onze advertenties zo volledig en duidelijk mogelijk op te stellen. Wij controleren de vermelde opties en specificaties zorgvuldig. Toch kan het voorkomen dat er onbedoeld een fout of onvolledigheid in een advertentie staat.
Wij adviseren daarom om bij specifieke vragen of wensen altijd even contact met ons op te nemen.
Openingstijden
U bent van harte tijdens onze openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 09:00 – 17:00
Zaterdag: 09:00 – 12:00
Zondag: Gesloten
Wij adviseren u om vooraf telefonisch contact met ons op te nemen, zodat wij kunnen controleren of het voertuig van uw interesse beschikbaar is. Zo kunnen wij u optimaal van dienst zijn. Wij staat graag voor u klaar.
Van Dellen Auto's
Beurtvaart 8A
9101RB Dokkum
0657721878
info@vandellenautos.nl
occasions.mobilox.nl/2277196-van-dellen-autos
Hoeveel kost een MG ZS verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































































