
Peugeot 308 - 1.6 VTi Active
Algemeen
| Prijs | € 3.499 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 167.544 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 31 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KS-539-F |
| Datum deel 1 | 13-03-2012 (import) |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1262 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | april 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.815 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 182 x 150 cm
Wielbasis: 261 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 147 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 9,1 l/100km (1 op 11,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Betrouwbare Peugeot 308 1.6 VTi met trekhaak, cruise control en automaat airco. Comfortabel en rijk uitgerust!
Peugeot 308 1.6 VTi Access | Trekhaak | Cruise | Airco
- Kenteken: KS-539-F
- Merk: Peugeot
- Model: 308
- APK tot: 31-05-2027
- Tellerstand: 167544 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 5FS
- Vermogen: 88 kW / 120pk
- Ledig gewicht: 1262 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 428 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Trekhaak
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Peugeot 308 1.6 VTi Access – Kenteken: KS-539-F
Deze auto is perfect als gezinsauto, woon-werkverkeer auto of betrouwbare dagelijkse auto.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit!
Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze Peugeot 308. Het is een auto uit 2012. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Het audiosysteem is handig te bedienen vanaf het stuurwiel, wat bijdraagt aan een veilige autorit. De electronic climate control zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Elk spatje op de voorruit wordt gesignaleerd door de regensensor en meteen worden de ruitenwissers naar behoefte ingeschakeld. Cruise control is ook een van de meegeleverde opties. En deze auto heeft ook met startonderbreker en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.
? Belangrijkste kenmerken:
- Trekhaak – ideaal voor aanhanger of fietsendrager
- Cruise control – ontspannen rijden op lange afstanden
- Automatische airconditioning – altijd de juiste temperatuur
- Elektrische ramen voor én achter
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels
- Comfortabele en ruime zitplaatsen
- Praktische en ruime kofferbak
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELİJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Peugeot 308 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































