
Renault Austral - 1.2 E-Tech full hybrid 200 techno esprit Alpine
Algemeen
| Prijs | € 34.890 |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 29.396 km |
| Brandstof | - |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 18-03-2025 (import) |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1492 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 1.492 kg
Topsnelheid: 180 km/u
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket (2): Bassispakket: - In staat zoals gezien en bereden - 12 maanden Bovag Garantie vanaf €4500,-- aanschafprijs - Vloeistoffen en bandenspanning worden gecontroleerd en op peil gezet - Kentekentenaamstelling en vrijwaring eventuele inruilauto
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Telefoonintegratie premium
- Velours/alcantara bekleding
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Geluidwerend glas
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Kruisend verkeer detectie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- Vermoeidheids herkenning
= Bijzonderheden =
Voor een meerprijs van slechts €695,-- krijgt u het volgende complete garantiepakket:
- 12 maanden of max. 20.000 km BOVAG Garantie (of resterende fabrieksgarantie indien van toepassing)
- 12 maanden Bosch Car Service Pechhulp Europa (24/7 bereikbaar!)
- Onderhoudsbeurt volgens schema van de fabrikant
- APK minimaal 12 maanden geldig
- Mattenset
- Banden minimaal 3 mm
- Distributieriem vervangen indien nodig binnen 12 maanden of 10.000 km
- Brandstof tank minimaal halfvol bij aflevering
- Garantie en onderhoudswerkzaamheden worden door Autobedrijf Cuelenaere gedaan anders vervalt garantie
- Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
Wij adverteren met de grootste zorgvuldigheid. Mocht er echter per ongeluk een fout in de advertentie staan kunnen daar geen rechten aan worden ontleend.
Hoeveel kost een Renault Austral verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































