
Renault Clio Estate - 1.2-16V 20th Anniversary Navgatie LM Velgen NL Auto NAP
Algemeen
| Prijs | € 3.900 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 151.234 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 35-PBH-3 |
| Datum deel 1 | 05-01-2011 |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,60 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 993 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | maart 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/50 R16
Acceleratie (0-100): 13,6 s
Topsnelheid: 167 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.598 kg
Afmetingen (LxBxH): 423 x 171 x 151 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 135 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 495): Afleveringsbeurt APK en 10.000 KM garantie op motor en bak.
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
Kijk voor onze voorraad op: www.haanstra-autos.nl
Inruil van uw auto is bij ons mogelijk.
Onderhoudsbeurt en APK keuring mogelijk, informeer naar de voorwaarden.
Afleveringskosten 495- euro incl : Afleveringsbeurt APK , en 10.000 KM garantie op motor en versnellingsbak.
Onze showroom vindt u aan de Helderseweg 31D. 1817BA Alkmaar.
Opening tijden maandag tot met vrijdag van 09.00 uur t/m 17.00 uur.
Zaterdag van 10.00 uur T/m 16.00 uur.
zondag mogelijk op afspraak.
Voor meer informatie:
Telefoon: +31(0)654397950 Peter Haanstra
E-mail: info@haanstra-autos.nl
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































