
Renault Clio Estate - 1.2-16V Expression CLIMA / NAVI / ELK.PAKKET
Algemeen
| Prijs | € 2.999 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 148.836 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 01 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XR-750-K |
| Datum deel 1 | 26-04-2010 (import) |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,60 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1149 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1085 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 535 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Dakrails
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2008 - apr. 2009
Technische informatie
Koppel: 105 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 13,6 s
Topsnelheid: 167 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.598 kg
Afmetingen (LxBxH): 423 x 172 x 152 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Neef Occasions B.V. Zandstraat 7B 5421WK GEMERT, NL 0492368069 http://www.neefoccasions.nl info@neefoccasions.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
Infotainment
- Multimedia systeem
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
De meeste auto's zijn direct leverbaar (informeer vooraf bij de verkoper) Inruilen is altijd mogelijk. Auto/caravan/boot/motor. Wij adverteren uitsluitend met originele kilometerstanden. Bij ons betaald u GEEN extra afleverkosten !! Voor vragen of een afspraak kunt u ons bellen op tel.nr. 0492 368069 of 0614217103 Koffie staat altijd voor u klaar!!! Neef Auto's Zandstraat 7b 5421 WK Gemert
Hoeveel kost een Renault Clio Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























