
Renault Clio - 0.9 TCe Dynamique
Algemeen
| Prijs | € 5.450 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 140.534 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 30 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-879-XG |
| Datum deel 1 | 29-04-2015 (import) |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 984 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 540 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.588 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 173 x 145 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 105 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overige
- Pack Comfort-2 (Dimlichten automatisch)
- R-Link pakket (Audio-navigatie full map, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Lederen stuurwiel, Multimedia-voorbereiding, Stuurwiel multifunctioneel)
Autocentrum JDS/RIP. Wij zijn geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 1700.
Op zaterdag van 9.00 tot 16.00.Wij zijn gevestigd op Hoofdweg oostzijde 1976. 2158 MC Buitenkaag.
Makkelijk bereikbaar vanaf de afslag A44 2 km .
Als deze tijden niet uit komen voor u kunt u altijd contact op nemen voor een afspraak.
Dit kan via de mail info@autocentrumjds.nl het kan ook telefonisch met het nummer 0252-543900 of stuur ons een bericht via whatsapp met het nummer 0627495843
Inruil is bij ons ALTIJD mogelijk.We kunnen via mail of Whatsapp al een bod uit brengen.
Via Whatsapp kunt u ons bereiken op 0627495843
U ben ook van harte welkom om gewoon een kijkje te nemen de koffie staat altijd klaar voor u.
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































