
Renault Clio - 1.5 dCi ECO Expression|Airco|APK 4-2027
Algemeen
| Prijs | € 3.999 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 276.556 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 26 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-TNX-62 |
| Datum deel 1 | 22-04-2014 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1046 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 31 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Renault Clio 1.5 dCi ECO Expression|Airco|APK 4-2027
- Kenteken: 5-TNX-62
- Merk: Renault
- Model: Clio
- APK tot: 26-04-2027
- Tellerstand: 276556 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2014
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1461 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: K9K B6
- Vermogen: 66 kW / 90pk
- Ledig gewicht: 1046 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 3.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 406 cm
- Hoogte: 1448 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 288 - 298 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio CD speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Auto Kapma
Vossenkamp 8
9351 VR Leek
t. 0594 - 512 501 ( *ook whatsapp )
f. 0594 - 514 346
e. info@autokapma.nl
w. www.autokapma.nl
* mocht u van ver komen. Vanaf nu ook via whatsapp videobellen om de auto live te kunnen zien.
Openingstijden :
ma t/m vrij. 08.30 - 17:30 uur
za. 09.00 - 12.00 uur
Openingstijden :
ma t/m vrij. 08.30 - 17:30 uur
za. 09.00 - 12.00 uur
Auto Kapma
Vossenkamp 8
9351 VR Leek
t. 0594 - 512 501 ( ook whatsapp )
f. 0594 - 514 346
e. info@autokapma.nl
w. www.autokapma.nl
Openingstijden :
ma t/m vrij. 08.30 - 17:30 uur
za. 09.00 - 12.00 uur
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































































