
Ford B-Max - 1.6 Ti-VCT 105PK Powershift Titanium, trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 10.945 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 121.398 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KD-111-G |
| Datum deel 1 | 29-07-2016 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,10 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Magnetic (grijs metallic) |
| Gewicht | 1209 kg |
| Trekgewicht max | 480 kg |
| Trekgewicht onger. | 480 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/cassette-speler
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2016-07
Modeljaar: 2016
Prestaties
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.760 kg
Afmetingen (LxB): 408 x 175 cm
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
BOVAG Afleverbeurt: Ja
= Aanvullende opties en accessoires =
Audio, tv en 12v access
- 12 Volt aansluiting in de middenconsole
- Extra 12V aansluiting op middenconsole achter
- Radio/CD/MP3 speler met 6 speakers incl. AUX- en USB-aansluiting
Communicatie / navigatie
- SYNC - Bluetooth / Voice Control incl. Emergency Assistance
Gordels en airbags
- 7 airbags (bestuurder, voorpassagier, knieairbag, zijairbags, curtainairbags)
Instrumenten
- 1 Inklapbare autosleutel en 1 gewone sleutel
- Boordcomputer (verbruik, gem.verbruik, gem.snelheid, actieradius, buitentemp.)
- Defletion Detection System (DDS)
- EcoMode - Geeft advies om zuinig rijden te stimuleren
- Smart Regenerative Charging
- Uitschakelbare voorpassagiersairbag
Koffer
- In hoogte verstelbare laadvloer in bagageruimte
Laadkleppen en -deuren
- 2 schuifdeuren achter
- Ford Easy Access Door System
Lading interieur
- Verlicht dashboardkastje
- Zonnebrilhouder bestuurderszijde
Remmen
- Anti Blokkeer Systeem (ABS) met Electronic Brakeforce Distribution (EBD)
Ruiten en glas
- Centraal openen en sluiten functie van portierramen vóór en achter (Global Closing)
- Elektrisch bedienbare portierramen vóór en achter (incl. one-touch-down functie)
Sloten
- Centrale portiervergrendeling met afstandsbediening
- FordEasy Fuel
- My Key - programmeerbare tweede sleutel
- Tweede inklapbare afstandsbediening voor centrale portiervergrendeling
Stuurinrichting
- Elektrische stuurbekrachtiging (EPAS)
- Verticaal en axiaal verstelbaar stuurwiel
Trim exterieur
- Chromen sierlijst onderzijde portierramen
- Hoogglans zwarte afwerking grille
- Metaallak
- Portiergrepen in kleur van de carrosserie
Trim interieur
- Geïntegreerde B-Stijl in voorportieren en schuifdeuren
- Met leder beklede versnellingspookknop
- Met leder bekleed stuurwiel
- Premium dakhemelbekleding
- Velours vloermatten vóór en achter
- Versnellingspookknop met zilverkleurige inleg
Veiligheid aandrijving
- Hill start assistent
Velgen en banden
- 16 inch 15-spaaks lichtmetalen velgen
- Tyre Repair Kit
Ventilatie en verwarming
- Pollenfilter
Verlichting exterieur
- Automatisch inschakelende dimlichten
- LED-dagrijverlichting
- Mistlampen vóór
Verlichting interieur
- Instapverlichting incl. kaartleeslampjes vóór
- Submarine + Ambient Lighting (subtiele LED interieurverlichting)
- Theatre dimming binnenverlichting
Zetels
- Armsteun aan de bestuurdersstoel
- In delen neerklapbare achterbank (60:40)
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- Lendensteunverstelling bestuurdersstoel
- Met één hand neerklapbare tweede zitrij
- Middenarmsteun tweede zitrij
- Neerklapbare voorpassagiersstoel
Zichtbaarheid
- Buitenspiegels met geïntegreerde richtingaanwijzers
- Kinderobservatiespiegel
- Make-up spiegels voor bestuurder en voorpassagier
Om uw auto in een "Beregoede" staat af te leveren, rekenen wij € 999,= afleverkosten. De auto krijgt een afleverbeurt conform schema, een nieuwe APK keuring, en 12 maanden (inter-) nationale pechhulp!
Hoeveel kost een Ford B-Max verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































































