
Volkswagen Golf Plus - 1.4 TSI Highline AUTOMAAT
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 207.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 12 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 19-RFS-9 |
| Datum deel 1 | 13-05-2011 |
| Topsnelheid | 214 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 118 kW (160 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1399 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 740 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 214 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.010 kg
Afmetingen (LxBxH): 420 x 176 x 159 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Velours
Milieu
CO₂-uitstoot: 147 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Bi-xenon adaptief
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch schuif-/kanteldak
- Halogeen mistlampen
- Koplampreiniging
- Mistlampen adaptief
- Mistlampen voor
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Advance-pakket (Bi-xenon koplampen, Dimlichten automatisch, Halogeen mistlampen, Koplampreiniging, Koplampreiniging, Mistlampen voor, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter, Wis-/was installatie voor koplampen)
- Executive-pakket (Audio-navigatie full map, Autotelefoonvoorbereiding, Multimedia-voorbereiding)
= Bijzonderheden =
Inruilkoopje!
Nette Volkswagen Golf Plus 1.4 TSI automaat uit 2011.
Één van de laatste uit deze generatie Golf Plus en daarmee een luxe Limited Edition uitvoering.
Voorzien van o.a. sportief velours interieur, xenon verlichting, elektrisch schuif-/kanteldak, 4x elektrische ramen, full navigatie, parkeersensoren, lichtmetalen velgen en een trekhaak.
Ziet er op 2 kleine plekjes op de bumpers (lak losgelaten) zeer netjes uit.
Ideale hoogzitter, in alle opzichten een hele praktische auto!
207.000KM aantoonbaar met NAP en geldige APK tot 12-2026.
PRIJS €4950,-
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































































