
Ford Kuga - 1.5 EcoBoost ST Line 182pk awd
Algemeen
| Prijs | € 16.795 |
| Bouwjaar | Augustus 2017 |
| Kilometerstand | 120.690 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 18 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-067-RF |
| Datum deel 1 | 01-08-2017 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 134 kW (182 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Magentic grey |
| Gewicht | 1586 kg |
| Trekgewicht max | 1850 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | oktober 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Ford Kuga 1.5 EcoBoost ST Line 182pk awd
- Kenteken: J-067-RF
- Merk: Ford
- Model: Kuga
- APK tot: 18-08-2026
- Tellerstand: 120690 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2017
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Kleurnaam: magentic grey
- Bekleding: Leder/Alcantara
- Kleur interieur: grijs
- Motorinhoud: 1498 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: M9MD
- Vermogen: 134 kW / 183pk
- Ledig gewicht: 1586 kg
- Max. trekgewicht: 1850 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 280 - 306 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Audio pakket
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie premium
- DAB
Pakket: LED lichtpakket
- Bi-xenon koplampen
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
Pakket: Optie pakket
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Keyless entry
Pakket: Optie pakket 2
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie premium
- DAB
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak met afneembare kogel
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio installatie premium
- Audioinstallatie met CD-speler
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio CD speler
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen versnellingspook
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Aanhanger assistent
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 19"
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
te koop superdikke kuga,2e eigenaar compleet dealer onderhouden.
auto is voorzien van nieuwe gemodificeerde motor
auto wordt geleverd incl grote beurt +apk
6 maanden garantie
SVTO Technische Ondersteuning
Hemelrijk 3
5281PS Boxtel
06-20661436
stefanverhappen@gmail.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































































