
Renault Clio - 1.5 dCi Night&Day 5-drs [NAP navi climate cruise pdc ]
Algemeen
| Prijs | € 6.445 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 143.986 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 03 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JL-704-L |
| Datum deel 1 | 16-12-2015 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1062 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 31 |
| Introductiejaar | maart 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Renault Clio 1.5 dCi Night&Day 5-drs [NAP navi climate cruise pdc ]
- Kenteken: JL-704-L
- Merk: Renault
- Model: Clio
- APK tot: 03-05-2027
- Tellerstand: 143986 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2015
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: antraciet
- Motorinhoud: 1461 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: K9K E6
- Vermogen: 66 kW / 90pk
- Ledig gewicht: 1062 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 3.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 406 cm
- Hoogte: 1448 cm
- Aantal sleutels: 1
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 332 - 344 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Extra getint glas achter
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Middenarmsteun voor
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- AUX/USB ingang
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Carkit
- Climate Control
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- In hoogte verstelbaar stuur
- LED verlichting
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Parkeersensoren achter
- Passagiersairbag
- Startknop
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Autoborg Stellingwerf
Smalle Weegbree 1
8472BG Wolvega
0561-700226
info@autoborgstellingwerf.nl
www.autoborgstellingwerf.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


![Renault Clio - 1.5 dCi Night&Day 5-drs [NAP navi climate cruise pdc ] - AutoWereld.nl](https://cdn.autowereld.nl/I762409739/1280x0/renault-clio-1-5-dci-night-day-5-drs-nap-navi-climate-cruise-pdc.jpg)





































































