
Renault Talisman Estate - 1.6 TCe Intens|4control|Pano|Navi|Camera|PDC|Clima|
Algemeen
| Prijs | € 9.695 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 230.150 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 28 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PT-523-K |
| Datum deel 1 | 15-09-2017 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1618 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1469 kg |
| Trekgewicht max | 1850 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | februari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 245/45 R18
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.144 kg
Afmetingen (LxBxH): 487 x 187 x 147 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 135 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- 4-wiel besturing
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch variabele schokdemperafstelling
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Easy Life Pack (Achteruitrijcamera, Dodehoek detector, Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Parkeer-assistent, Parkeersensor voor)
- Pack parking (Achteruitrijcamera, Dodehoek detector, Parkeersensor voor)
Wij zetten de auto voor u op naam en vrijwaren eventueel uw inruil auto zonder extra kosten, eventuele afleverkosten zijn bij ons inclusief.
Voor een proefrit en bezichtiging bent u altijd welkom eventueel ook in de avond uren op afspraak.
Voor meer leuk geprijsde auto's bezoekt u onze website www.auto3500.nl.
Wij verwelkomen u graag, op ons adres: Franklinstraat 5B 7903AC Hoogeveen.
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst
mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet
aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste
informatie van welke aard dan ook.
Hoeveel kost een Renault Talisman Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































































![Renault Zoe - Q90 Life Quickcharge 41 (ex accu) [ Standkachel Airco Bluetooth aansluiting]](https://cdn.autowereld.nl/I761905526/240x180/renault-zoe-q90-life-qc-40-ex-accu-standkachel-airco-bluetooth-aansluiting.jpg)























