
Volvo V70 - 1.6 T4 Limited Edition Aut/Ecc/Leer/Navi/Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 9.945 |
| Bouwjaar | Juni 2012 |
| Kilometerstand | 183.598 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 85-XGJ-5 |
| Datum deel 1 | 11-06-2012 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1511 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | maart 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2011 - jan. 2013
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.210 kg
Afmetingen (LxBxH): 482 x 188 x 155 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 173 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 9,9 l/100km (1 op 10,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 8
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Dealer-Auto Zwolle B.V. Kerkepad 1 8024AD ZWOLLE, NL 0382309378 http://www.dealerautozwolle.nl info@dealerautozwolle.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- hoofdsteunen anti-whiplash
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Laatste beurt gehad bij 179.000km met Distributieriem.
Hij is stijlvol en comfortabel, deze Volvo V70, en hij is ontworpen om jou veilig en comfortabel te laten rijden onder alle omstandigheden. De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Het lederen interieur voegt stijl en allure toe. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Xenonverlichting zorgt voor een heldere witblauwe lichtkleur en een scherp lichtbeeld.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Met de routebegeleiding van het navigatiesysteem kun je je volledig op het verkeer concentreren. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Even muten, een andere zender of track kiezen? Geen gerommel, het gaat moeiteloos met de audiobediening op het stuur. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten je gezichtsveld valt. De uitrusting van deze auto is met regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
Nieuwsgierig geworden? Kom deze auto dan snel bij ons bekijken.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jack 06-21718011. Ook middels WhatsApp bereikbaar. Wilt u weten wat uw voertuig waard is? Stuur ons een aantal foto's en we reageren binnen 10 minuten.
Geld lenen voor je auto.
Wilt u een (andere) auto kopen, maar heb je niet genoeg spaargeld? Dan kan een autolening goed van pas komen.
Geld lenen voor een auto doe je echter niet iedere dag.
Vandaar dat je vooraf zeker wilt weten dat je goed zit. Wat zijn de voor- en nadelen van een auto financiering, welke leningen zijn er allemaal en waar moet je op letten als je geld gaat lenen?
Wilt u weten wat voor u de mogelijkheden zijn, neemt u dan vrijblijvend contact met ons op.
De voordelen van Financial Lease:
Financial Lease kent vele voordelen voor ondernemers. Zo wordt het aanschaffen van een auto met behulp van Financial Lease door de fiscus gezien als een investering in de onderneming. Hierdoor profiteer jij direct van allerlei fiscale voordelen zoals afschrijving, investeringsaftrek en btw-teruggaaf.
Ook voordelen als onbeperkt kilometrage, behoud van schadevrije jaren, en de keuzevrijheid in o.a. onderhoud en verzekering maken deze leasevorm zo aantrekkelijk.
- Mogelijk voor starters en zzp’ers, óók zonder jaarcijfers mogelijk.
-Mogelijkheid investeringsaftrek, in de vorm van de BTW van de aanschafwaarde.
- Enige leasevorm waarbij je profiteert van fiscale voordelen.
- Behoud van vermogen binnen de onderneming.
- Bepaal zelf de looptijd van het contract en hoogte van de maandtermijn.
- Aan het einde van het contract is de auto eigendom van de ondernemer.
- Boetevrij aflossen zonder hercalculaties
Het inruilen van uw voertuig op basis van handelaars condities is mogelijk.
Wij ruilen ook boten, caravans, scooters, snorscooters, campers etc in.
Wilt u langskomen? Uiteraard is dat mogelijk, bel van te voren voor de actuele staat van de auto.
Ook op afspraak open buiten kantoor uren.
U bent van harte welkom!
Tot snel!
Hoeveel kost een Volvo V70 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































































































