
Renault Clio - 1.5 dCi ECO Dynamique navi LM airco org NL
Algemeen
| Prijs | € 7.445 |
| Bouwjaar | Juli 2015 |
| Kilometerstand | 146.000 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 10 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GN-512-G |
| Datum deel 1 | 10-07-2015 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1046 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 31 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 12,0 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.658 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 173 x 145 cm
Wielbasis: 259 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 82 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,1 l/100km (1 op 32,3)
Brandstofverbruik in de stad: 3,5 l/100km (1 op 28,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 2,9 l/100km (1 op 34,5)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 288 - € 298 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
wordt verwacht
Al onze occasions worden aangeboden voor een meeneemprijs, deze prijs is inclusief schoonmaken en vloeistof controle.
Optionele afleverpakket 1. €395,-
1 maand garantie, vloeistof controle, nieuwe APK en auto wassen.
Optionele afleverpakket 2. €595,-
3 maanden garantie, kleine onderhoudsbeurt, nieuwe APK en auto wassen.
Optionele afleverpakket 3. €950,-
6 maanden garantie, grote onderhoudsbeurt, nieuwe APK en professioneel reinigen in- en exterieur.
Inruil is altijd welkom, voor een juiste prijsindicatie willen wij u vragen om een aantal foto’s van de auto op te sturen via de WhatsApp op nummer 06-51233475.
Om teleurstellingen te voorkomen, is het altijd verstandig om eerst telefonisch contact op te nemen voor een afspraak.
Bij alle aangeboden voertuigen zijn schrijf- en tekstfouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Renault Clio verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










![Renault Clio - 1.5 dCi Night&Day 5-drs [NAP navi climate cruise pdc ]](https://cdn.autowereld.nl/I762409739/240x180/renault-clio-1-5-dci-night-day-5-drs-nap-navi-climate-cruise-pdc.jpg)
















![Aiways U5 - 63kWh Premium [ Panorama Leder Adapt.cruise 360°-camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I762341810/240x180/aiways-u5-63kwh-premium-panorama-leder-adapt-cruise-360-camera.jpg)




















![Toyota Aygo - 1.0 VVT-i x-pure [ 1e eig, Camera, Airco ]](https://cdn.autowereld.nl/I762401540/240x180/toyota-aygo-1-0-vvt-i-x-pure-1e-eig-camera-airco.jpg)


































































