
Renault Grand Scénic - 2.0-16V Business Line|Pano |LPG\Benzine
Algemeen
| Prijs | € 1.695 |
| Bouwjaar | Juli 2008 |
| Kilometerstand | 314.600 km |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 83-GJS-3 |
| Datum deel 1 | 18-07-2008 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,10 sec |
| Motorvermogen | 99 kW (135 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1517 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | augustus 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: LPG G3
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 12,1 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.170 kg
Afmetingen (LxBxH): 426 x 181 x 162 cm
Wielbasis: 274 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 205 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik in de stad: 11,9 l/100km (1 op 8,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 386 - € 410 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- Niet-rokersauto
- Onderhoudsboekjes
= Bijzonderheden =
Deze Renault Grand Scénic komt uit 2008, werd geleverd van 01-08-2006 tot 30-04-2009. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2008 op kenteken, is voorzien van een benzine én een lpg-motor, heeft een maximum vermogen van 99 kW (135 PK) en een cilinderinhoud van 1998 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 190 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 12,1 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 8,6 liter per 100 km en hij weegt 1517 kg. De APK is geldig tot 25-05-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 394,33 per kwartaal.
Ruime en comfortabele Renault Grand Scénic 2.0-16V Business Line automaat met veel opties en fijne hoge instap. Voorzien van panoramadak/open dak, cruise control en een comfortabele automaat, ideaal als gezinsauto of voor lange ritten.
De auto beschikt over een LPG-G3 installatie waardoor u zeer voordelig kunt rijden op LPG én altijd kunt overschakelen naar benzine. Dit zorgt voor lage brandstofkosten, ideaal voor veelrijders.
U bent welkom om onze showroom te bezichtigen zonder afspraak!
Wij zijn geopend van maandag t/m zaterdag van 10:00 tot 18:00 uur.
Zondag uitsluitend op afspraak.
Hoeveel kost een Renault Grand Scénic verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































