
Renault Kadjar - 1.2 TCe Zen 1 Jaar Garantie*|Goed Onderhouden
Algemeen
| Prijs | € 10.940 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 113.081 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 07 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GNV-76-F |
| Datum deel 1 | 26-08-2015 (import) |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1197 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1281 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/60 R17
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.853 kg
Afmetingen (LxBxH): 445 x 184 x 161 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
CO₂-uitstoot: 127 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Achteruitrijcamera
- Aux
- Bluetooth
- centraal vergrendeling
- isofix
- LED verlichting
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Pack City (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter)
- Pack Style (Extra getint glas)
- Speciale kleur
- USB
= Bijzonderheden =
1 jaar garantie* op de motor én versnellingsbak. Recent zijn zowel het complete motorblok, de koppeling als de distributieketting vernieuwd. De garantie heeft betrekking op deze uitgevoerde werkzaamheden en wordt verstrekt door de uitvoerende partij.
De facturen van de werkzaamheden zijn uiteraard aanwezig. De garantie is 1 jaar geldig van 01-04-2026 t/m 01-04-2027*.
Voor de exacte garantievoorwaarden kunt u gerust contact met ons opnemen.
LET OP – BELANGRIJK OM TE WETEN
Garantie is bespreekbaar
Financiering mogelijk
Inruil mogelijk
Nieuwe apk mogelijk (1 jaar apk)
All-in prijs – geen verborgen kosten, geen afleverkosten
Meer dan 100 Auto's op voorraad (Niet alles staat online)
De kilometerstand is origineel en aantoonbaar middels onderhoudshistorie en NAP-rapport.
Direct beschikbaar – binnen 30 minuten wegrijden mogelijk
Geen onzin, scherp geprijsd
Altijd 90+ auto’s op voorraad
Geen verrassingen, gewoon eerlijke handel
Om teleurstelling te voorkomen adviseren wij u vooraf contact op te nemen om de beschikbaarheid te controleren.
Let op: zorg ervoor dat uw betaallimiet bij de bank voldoende hoog staat om problemen bij aankoop te voorkomen.
Wij zijn een RDW-erkend autobedrijf en werken met de Nationale Auto Pas (NAP).
Reserveren is uitsluitend mogelijk met een aanbetaling. Zonder aanbetaling geldt: wie het eerst komt, heeft voorrang.
Onze advertenties zijn met zorg samengesteld. Aan eventuele fouten in opties, accessoires of invoer kunnen geen rechten worden ontleend.
Contact & locatie
Telefoon: 06-43970051 / +31 6 43970051
Adres: Alcoalaan 8F, 5151 RW Drunen
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 10:00 – 18:00
Zaterdag: 10:00 – 16:00
Wij werken bij voorkeur op afspraak, zodat wij u optimaal kunnen helpen en het voertuig voor u kunnen klaarzetten.
(We work by appointment, please give us a call)
Gesproken talen: Nederlands, Duits en Engels
Over ons
Wij zijn een familiebedrijf, gerund door vader, moeder en twee zoons, en werken dagelijks met passie en toewijding aan ons autobedrijf.
Met meer dan 500+ Google reviews en 200+ Klantenvertellen reviews krijgt u een transparant en betrouwbaar beeld van wie wij zijn en hoe wij werken. Klanttevredenheid staat bij ons centraal.
Wij leveren goede, betrouwbare auto’s en hanteren een open en eerlijke werkwijze. U kunt bij ons rekenen op duidelijk en oprecht advies.
Vanuit ons brandweerverleden hechten wij extra waarde aan veiligheid. Dit ziet u terug in de selectie en aflevering van onze voertuigen.
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























































