
Opel Astra - 1.6 Temptation | Trekhaak | Cruise | PDC | NAVI | Airco
Algemeen
| Prijs | € 1.950 |
| Bouwjaar | April 2008 |
| Kilometerstand | 251.176 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 41-ZP-TP |
| Datum deel 1 | 22-04-2008 |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1215 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 657 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | februari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2008-04
Modeljaar: 2009
Maten en gewichten
GVW: 1.860 kg
Afmetingen (LxBxH): 452 x 175 x 150 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 158 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik in de stad: 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Specifiek
- Airbag uitschakelbaar
- AUX
- In diepte verstelbaar stuur
- Onderhoudshistorie aanwezig
Overige
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Airbags voor
- Audiobediening op het stuur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Gordijnairbags achter
- Gordijnairbags voor
- Lichtmetalen velgen (16)
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen voor
- Reservewiel
- Toerenteller
- Zij-airbags voor
= Bijzonderheden =
Autobedrijf Valkenburg bestaat al ruim 30 jaar en staat bekend als een vakkundig, vertrouwd en veelzijdig familiebedrijf. Een vertrouwde sfeer, kwaliteit en een tevreden klant is waar wij voor staan en gaan.
Is er iets onduidelijk of heeft u meer vragen? Bel gerust naar 0318-522964 of kom vrijblijvend langs! Maandag tot vrijdag zijn wij van 8:00 tot 17:30 geopend en op zaterdag van 9:00 tot 16:00.
Onze advertenties zijn met zorg gemaakt, fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst.
Nieuwe APK tot 22-05-2027
Betrouwbare station met de belangrijkste opties. Deze Opel Astra is voorzien van onder andere een trekhaak, cruise control, parkeersensoren en navigatie. Een origineel Nederlandse auto, bij ons in onderhoud geweest. Wordt afgeleverd met een nieuwe APK, afleverbeurt en poetsbeurt. Interesse? Kom vrijblijvend langs, we helpen u graag!
Hoeveel kost een Opel Astra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























![Renault Zoe - Q90 Life Quickcharge 41 (ex accu) [ Standkachel Airco Bluetooth aansluiting]](https://cdn.autowereld.nl/I761905526/240x180/renault-zoe-q90-life-qc-40-ex-accu-standkachel-airco-bluetooth-aansluiting.jpg)













![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I762416891/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)



















