
Renault Kadjar - 1.3 TCe Zen Navi/Cruise/Leder/Keyless/Nieuw
Algemeen
| Prijs | € 17.350 |
| Bouwjaar | Maart 2019 |
| Kilometerstand | 69.561 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 26 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ZV-999-D |
| Datum deel 1 | 26-03-2019 (import) |
| Topsnelheid | 203 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1330 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1337 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 715 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | april 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Zeer mooie complete auto incl. 6 mnd volledige garantie
Renault Kadjar 1.3 TCe Zen Navi/Cruise/Leder/Keyless/Nieuw
- Kenteken: ZV-999-D
- Merk: Renault
- Model: Kadjar
- APK tot: 26-03-2027
- Tellerstand: 69561 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1330 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: H5H B4
- Vermogen: 103 kW / 140pk
- Ledig gewicht: 1337 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 445 cm
- Breedte: 184 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Pack R Link
- Navigatiesysteem full map
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lane assist
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportvelgen
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Alle technologie in de Renault Kadjar is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dit mooie exemplaar uit 2019 heeft 69561 kilometer op de teller staan. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Met zijn lederen bekleding is deze Renault comfortabel en stijlvol. Ervaar de weldadige warmte van de inschakelbare stoelverwarming. Verder is de Renault uitgerust met: LED-dagrijverlichting, getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Spraaksturing luistert naar uw stem en bedient de belangrijkste voertuigfuncties. Het navigatiesysteem loodst u snel naar uw reisdoel. Overal een snelle internetverbinding: de ingebouwde WIFI-hotspot staat tot uw beschikking. U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. En deze auto heeft ook WIFI-hotspot, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, keyless entry en lederen stuur als standaard uitrusting.
In de Renault Kadjar heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat uw remweg korter wordt. In deze Renault vinden we verder een hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Renault te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Topdealauto
De Vormer 1
8861 KB Harlingen
0517240010
info@topdealauto.nl
topdealauto.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Renault Kadjar verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































































