
SEAT Leon ST - 1.0 TSI FR Ultimate Edition | Virtual | LED | Camera | Keyless | Stoelverwarming | Carplay
Algemeen
| Prijs | € 13.450 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 151.734 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 03 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-046-BV |
| Datum deel 1 | 03-07-2020 |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1142 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 620 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | september 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Zuideropgaande 137
7913TL Hollandscheveld
0616032173
www.autobedrijfhilberdink.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2019 - jun. 2020
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 196 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.780 kg
Afmetingen (LxBxH): 466 x 182 x 145 cm
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 125 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis (standaard op elk voertuig) (zonder meerprijs): • Rijklaar • Minimaal 6 maanden APK • Vloeistoffencontrole & bijvullen • Tenaamstelling voertuig • Eventuele vrijwaring inruil voertuig • Schoon geleverd voertuig • Wettelijke garantie
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
- Extra (€ 595): • Nieuwe APK • Servicebeurt ( olie, oliefilter, interieurfilter ) • Tank half vol • Tenaamstelling voertuig • 6 maand garantie op motor & versnellingsbak • Eventuele vrijwaring inruil voertuig • Schoon geleverd voertuig
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
- Uitgebreid (€ 795): • Nieuwe APK • Servicebeurt volgens fabrieksschema • Tank half vol • Tenaamstelling voertuig • 6 maand garantie op motor & versnellingsbak • Eventuele vrijwaring inruil voertuig • Schoon geleverd voertuig
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
- Banden, distributieriem of trekhaak (zonder meerprijs): Het vervangen van banden, distributieriem of het monteren van een trekhaak is mogelijk tegen meerprijs.
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Hilberdink Zuideropgaande 137 7913TL HOLLANDSCHEVELD, NL 0616032173 http://www.autobedrijfhilberdink.nl info@autobedrijfhilberdink.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
Infotainment
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Virtual Cockpit
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Inruil en financiering mogelijk.
Heeft u interesse in deze occasion? Belt u dan voor een bezichtiging, om de teleurstelling van een dichte deur te voorkomen.
Bekijk de complete fotoreportage van deze occasion op onze website.
Onze advertenties worden met zorg samengesteld, echter kunnen er geen rechten worden ontleend aan druk- en zetfouten, het ontbreken van opties en accessoires. Controleert u daarom altijd of alle gewenste opties en accessoires aanwezig zijn tijdens bezichtiging.
Hoeveel kost een SEAT Leon ST verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























































