
SEAT Leon - 1.6-16V Sport
Algemeen
| Prijs | € 1.450 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 244.447 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 16 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 48-LK-HR |
| Datum deel 1 | 07-02-2003 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1172 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | oktober 2000 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Oude Apeldoornseweg 37J-2
7333NR Apeldoorn
0646480141
https://multipointautomotive.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.717 kg
Afmetingen (LxBxH): 418 x 174 x 146 cm
Wielbasis: 251 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 168 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,4 l/100km (1 op 10,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achterspoiler
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
De Seat Leon rijdt en schakelt goed en is ideaal als dagelijkse auto. Bekend om zijn sportieve uitstraling, comfortabele rijgedrag en betrouwbare Volkswagen-techniek.
Auto heeft gebruikssporen passend bij de leeftijd, maar rijdt prima.
Bij interesse gerust een bericht sturen of komen kijken/proefrijden.
ALLE INRUIL MOGELIJK, STUUR GERUST EEN VOORSTEL
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























![Volvo XC60 - T6 350pk AWD [Long Range] Plus Dark | SOH 100% | 21'' | Camera |](https://cdn.autowereld.nl/I760869572/240x180/volvo-xc60-t6-350pk-awd-long-range-plus-dark-21-camera-sidebars.jpg)







