
Suzuki Ignis - 1.3-16V GLS|Airco|Nw APK|
Algemeen
| Prijs | € 2.875 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 118.944 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 29 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 34-SV-RZ |
| Datum deel 1 | 23-05-2006 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 69 kW (94 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1328 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 930 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 350 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | september 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R15
Acceleratie (0-100): 13,2 s
Topsnelheid: 160 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.470 kg
Afmetingen (LxBxH): 377 x 160 x 159 cm
Wielbasis: 236 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
Exterieur
- Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Aircoservice
2 Nieuwe voorbanden
Nieuwe APK
Wij zetten de auto voor u op naam en vrijwaren eventueel uw inruil auto zonder extra kosten, eventuele afleverkosten zijn bij ons inclusief.
Voor een proefrit en bezichtiging bent u altijd welkom eventueel ook in de avond uren op afspraak.
Voor meer leuk geprijsde auto's bezoekt u onze website www.auto3500.nl.
Wij verwelkomen u graag, op ons adres: Franklinstraat 5B 7903AC Hoogeveen.
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst
mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet
aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste
informatie van welke aard dan ook.
Hoeveel kost een Suzuki Ignis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















































