
Mitsubishi Lancer Sportback - 1.6i 16V Edition One 1e Eigenaar
Algemeen
| Prijs | € 6.494 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 117.822 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 02 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 66-PJT-6 |
| Datum deel 1 | 05-02-2011 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 86 kW (117 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1590 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Burgemeester van Reenensingel 117
2803PA Gouda
+31348724347
https://www.vandenboogautomotive.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.800 kg
Afmetingen (LxBxH): 457 x 176 x 149 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 133 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
Overig
- Goede banden
- Handgrepen en spiegels in de kleur
- Rook en huisdier vrij
- Toerenteller
= Bijzonderheden =
Deze Mitsubishi Lancer Sportback komt uit 2011, werd geleverd van 01-09-2010 tot 31-01-2014 en kostte toen € 18.897,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2011 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 86 kW (117 PK) en een cilinderinhoud van 1590 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 185 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 11,1 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,7 liter per 100 km en hij weegt 1275 kg. De APK is geldig tot 02-03-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 205,25 per kwartaal.
-
-
Als het om rijplezier gaat, mag u best veeleisend zijn. Vandaar de Mitsubishi-kreet 'Drive your ambition'. De aandrijving van deze Mitsubishi wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
De elektronische systemen in deze Mitsubishi helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. Een prettige optie is de keyless entry, die ervoor zorgt dat de Mitsubishi Lancer Sportback automatisch van het slot gaat als u dichtbij komt. En natuurlijk is er ook gedacht aan airconditioning. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en toerenteller.
Zoals u mag verwachten van deze Mitsubishi Lancer Sportback is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Als elke meter en elke seconde telt, wilt u dat het remsysteem maximaal presteert. Met de Brake Assist bent u daar zeker van.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Welkom bij Van Den boog Automotive.
Met meer dan 24jaar ervaring in de autobranche uw adres voor uw nieuwe auto.
Door de jaren heen heb ik een grote kring met autobedrijven om me heen verzameld waardoor ik een gevarieerd aanbod kan bieden en een constante nieuwe aanvoer heb van auto’s
Alle inruil is mogelijk. Van auto tot caravan, motor of boot, ik ben altijd bereid een bod te doen en te kijken of we er samen uit kunnen komen.
Niet toe aan een nieuwe auto maar u wilt wel van uw huidige Auto (caravan motor etc) af, ook dan ben ik bereid u een bod te doen.
U kunt mij vinden in Gouda op onderstaand adres, belt (0348-724347) u voordat u langskomt dan zorg ik dat de koffie klaar staat
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder
Hoeveel kost een Mitsubishi Lancer Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
















































