
Suzuki Ignis - Airconditioning Navigatie 1.2 Select Intro LMV All-seasons Achteruitrijcamera
Algemeen
| Prijs | € 8.900 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 179.217 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 05 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NH-521-X |
| Datum deel 1 | 03-02-2017 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 785 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Rijksstraatweg 19
1969LB Heemskerk
0251-252122
https://www.klokenthissen.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2017
Referentienummer: 1326
Technische informatie
Tankinhoud: 32 liter
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Wielbasis: 244 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 104 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- WiFi
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterstoelen verschuifbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Een uiterst betrouwbare Ignis met de onverwoestbare 1.2 Suzuki motor nu heel aantrekkelijk en helemaal compleet met airconditioning, sportvelgen met all-season banden, dorpelskirts, dubbeldin audiosysteem met stuurbediening, schuifbare stoelen over 16,5 cm achter, electrische ramen, electrisch verstekbare buitenspiegels, centrale deurvergrendeling met afstandbediening, achteruitrijcamera, handsfree belinrichting, privacy glas, navigatiesysteem, stoelverwarming en ga zo maar door. Indien gewenst is voor € 525,- onze aanvullende service bestaande uit, 12 maanden Suzuki mobiliteitsgarantie voor heel Europa, een servicebeurt, minimaal 20 liter benzine, showroom nieuw gepoetst, we leveren de auto zo af dat U een jaar tot de volgende beurt onder de pannen bent. Voor ons complete occasionaanbod, bezoek onze site www.klokenthissen.nl, Suzuki & Daihatsu dealer of kom naar de showroom, de koffie staat klaar.
Hoeveel kost een Suzuki Ignis verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























![Suzuki Swift - 1.2 Exclusive [ DEALER ONDERHOUDEN I AIRCO I STOELVERWARMING ]](https://cdn.autowereld.nl/I762134354/240x180/suzuki-swift-1-2-exclusive-dealer-onderhouden-i-airco-i-stoelverwarming.jpg)




























































































