
Toyota Auris - 1.8 Hybrid Executive|Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 15.995 |
| Bouwjaar | Juli 2017 |
| Kilometerstand | 86.856 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PG-614-X |
| Datum deel 1 | 03-07-2017 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1285 kg |
| Trekgewicht max | 385 kg |
| Trekgewicht onger. | 385 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 28 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 176 x 146 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 82 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Brandstofverbruik in de stad: 3,5 l/100km (1 op 28,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,5 l/100km (1 op 28,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket (1)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
= Bijzonderheden =
Zeer nette en perfect onderhouden Toyota Auris 1.8 hybride.
Slechts 86856 kilometer gelopen.
Auto is helemaal schadevrij en super netjes van binnen en buiten.
Auto is ook voorzien van trekhaak!
Onze openingstijden in de showroom zijn maandag tot en met donderdag van 08:00 tot 18:00, vrijdag van 08:00 tot 19:30 en zaterdag van van 09:00 tot 16:00.
Wij zijn 's avonds en en op zondag bereikbaar op: 06-46096326. Dit nummer mag en kan u te allen tijde bellen buiten de reguliere openingstijden
Het is ook mogelijk om 's avonds een afspraak of bezichtiging te plannen!
Graag tot ziens bij Auto Goossens
www.autogoossens.nl
Hoeveel kost een Toyota Auris verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































































