
Toyota RAV4 - 2.5 Hybrid Dynamic Sport Trekhaak Navi LM velgen PDC v+a
Algemeen
| Prijs | € 18.400 |
| Prijs excl. BTW | € 15.364 excl. BTW |
| Bouwjaar | September 2017 |
| Kilometerstand | 147.500 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | PS-788-L |
| Datum deel 1 | 25-09-2017 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 145 kW (197 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2494 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Night Sky Black metallic (zwart metallic |
| Gewicht | 1600 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | maart 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2017
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 145 kW (197 PK)
Vermogen elektromotor(en): 105 kW (143 PK)
Vermogen brandstofmotor: 114 kW (155 PK)
Koppel: 210 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 56 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.205 kg
Afmetingen (LxBxH): 461 x 185 x 171 cm
Wielbasis: 266 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 116 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Historie
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Van der Linde Emmeloord B.V. Tinweg 10 8304BP EMMELOORD, NL 0527614204 http://www.toyota-emmeloord.nl verkoop@vanderlinde-emmeloord.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak afneembaar
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- Dab
- Extra getint glas achter
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
De gecommuniceerde prijs is de verkoopprijs, inclusief leges en standaard wettelijke garantie.
Het afleverpakket kost € 599,-
In dit pakket is inbegrepen:
* Onderhoudsbeurt conform schema, inclusief eventuele aanvullende werkzaamheden.
* APK keuring (indien nodig).
* Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur.
* 12 maanden servicepas met GRATIS pechservice
* Minimaal halve tank brandstof
* 12 maanden BOVAG garantie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Import auto's wijken vaak af van de Nederlandse versies waar deze website standaard vanuit gaat.
Hoeveel kost een Toyota RAV4 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































































