
Toyota Yaris Cross - 1.5 Hybrid 130 Executive | Achteruitrijcamera | Apple Carplay/Android Auto | Adaptive Crui
Algemeen
| Prijs | € 25.845 |
| Bouwjaar | Juli 2024 |
| Kilometerstand | 10.473 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 04 juli 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GFT-09-J |
| Datum deel 1 | 04-07-2024 (import) |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1490 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1175 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | april 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Beschikbaarheid
Gereserveerd: Dit voertuig is gereserveerd voor een klant (verkocht onder voorbehoud).
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Technische informatie
Koppel: 185 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 36 liter
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Vooras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxB): 417 x 177 cm
Wielbasis: 256 cm
Gewichten
GVW: 1.690 kg
Interieur
Bekleding: Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 101 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking service
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: A1 Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt
- Vloeistoffen bijgevuld
- Minimaal 6 maanden APK
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
- Ford Assistance pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): A1 Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief
- kunstlederen/alcantara bekleding
- LED koplampen
- rijstrooksensor met correctie
- voorstoelen verwarmd
- aanhanger assistent
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- Audio-installatie
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitentemperatuurmeter
- centrale airbag voor
- chroom delen exterieur
- connected services
- DAB ontvanger
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- glans exterieur delen
- Grijs Metallic
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rookvrij
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een Toyota Yaris Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































