
Toyota Yaris Cross - 1.5 Hybrid Adventure, Trekhaak, JBL, Stoelverwarming
Algemeen
| Prijs | € 25.699 |
| Prijs excl. BTW | € 21.445 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 91.660 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KKB-34-B |
| Datum deel 1 | 14-02-2023 (import) |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1500 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | (089) Pearl White (licht wit) |
| Gewicht | 1210 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juni 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Zwanendrift 2
2408AZ Alphen aan den Rijn
0172571437
www.vanekris.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Technische informatie
Koppel: 120 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 36 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,2 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.690 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieur: Zwart Half Leder, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 114 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket (à € 599): Toyota Approved Occasion:
• Tot 10 jaar garantie*
• Volledige onderhoudsbeurt
• Hybride Zekerheidscontrole (bij Hybrid van 5 tot 15 jaar)
• Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur
• Halve tank brandstof
• Pechhulp Pas 24/7 Europa
• Van Ekris voordeel pas
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 18” lichtmetalen velgen donkergrijs design ‘Adventure’
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Platinum Pearl White (089)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- matrix LED koplampen
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- connected services
- head-up display
- Toyota Smart Connect® multimediasysteem met 9” touchscreen
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitentemperatuurmeter
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Veiligheid
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- aanhanger assistent
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- JBL Audio
- Trekhaak Afneembaar
- 1ste eigenaar
- Alu Dorpelinstaplijsten
= Bijzonderheden =
..Yaris Cross 1.5 Hybrid 115 Adventure Limited in de kleur Parelmoer wit. Deze Yaris is afkomstig van de 1ste eigenaar en volledig dealeronderhouden. Deze Adventure is erg compleet uitgerust met o.a.: Head up display, JBL Audio, stoelverwarming, 18 inch lichtmetalen velgen, parkeersensoren voor en achter, Blind spot monitor, Elektrische lendensteun bestuurdersstoel, stoere voor en achterbumper inerts en meer! Deze Cross is voorzien van een originele Toyota afneembare trekhaak en mag 750 KG trekken.
Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan.
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente vanaf 7,84%*!
*Vraag naar de actievoorwaarden
Interesse? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. De getoonde prijs is incl. garantie en onderhoud t.w.v. € 599,-, hiervoor ontvangt u het volgende: Toyota garantie tot 10 jaar*, Volledige onderhoudsbeurt, geldige APK, registratie, volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur, halve tank brandstof en pechhulp pas 24/7 Europa.
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Hoeveel kost een Toyota Yaris Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































