
Volkswagen Fox - 1.2 Trendline|Nap|Airco|Elektrische.ramen|Apk
Algemeen
| Prijs | € 2.999 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 64.852 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 15 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 72-XR-ZF |
| Datum deel 1 | 14-09-2007 |
| Topsnelheid | 148 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 17,50 sec |
| Motorvermogen | 40 kW (54 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1198 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 969 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 520 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juni 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/70 R14
Acceleratie (0-100): 17,5 s
Topsnelheid: 148 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.480 kg
Afmetingen (LxBxH): 383 x 166 x 154 cm
Wielbasis: 247 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag passagier
Overig
- 5-versnellingen
- APK
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- buitentemperatuurmeter
- bumpers en spiegels in car.kleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Color-pakket
- derde remlicht
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- hoofdsteunen voor en achter
- incl boekjes
- Metallic lak
- nationale autopas
- radio-CD/MP3 speler
- ruitenwisser achter
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- zeer nette auto
= Bijzonderheden =
Laat u niet misleiden door de dynamische lijnen van deze auto: een Volkswagen biedt u om te beginnen veiligheid. Maar daarnaast is het ook een heerlijke auto om te rijden, zoals u zult merken als u deze Fox uitprobeert. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Fox duidelijk te zien is. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
Het maakt niet uit hoe warm het buiten is, want met de airconditioning bepaalt u zelf de binnentemperatuur. Ook buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bagage afdekhoes horen tot de voorzieningen op deze auto.
Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
INRUIL EN FINANCIERING MOGELIJK !
Openingstijden showroom:
Maandag t/m zaterdag 09:00-18:00.
Zondag op afspraak.
Om teleurstellingen te voorkomen raden wij u aan om vooraf telefonisch contact op te nemen i.v.m. onze aanwezigheid en/of om te checken of de auto van uw voorkeur nog beschikbaar is.
Wilt u een auto bezichtigen in de avond? Belt u dan even. Buiten de openingstijden zijn wij telefonisch bereikbaar op +31 6 41 78 65 49
Hoeveel kost een Volkswagen Fox verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































