
Volkswagen Polo - 1.4-16V Sportline| APK:27-01-2027
Algemeen
| Prijs | € 1.250 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Kilometerstand | 227.261 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 27 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 8-TFP-71 |
| Datum deel 1 | 22-10-2002 (import) |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 993 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | november 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Stuurbekrachtiging
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2001 - mei 2005
Referentienummer: 11418
Technische informatie
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 12,9 s
Topsnelheid: 172 km/u
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 155 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- sportonderstel
- Sportstoelen voor
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Te koop: Volkswagen Polo 1.4L 16V 3DRS BJ:2002 KM:227.261 APK:27-01-2027
Zeer leuke Volkswagen Polo met een 1.4L 16V benzine motor. De auto ziet er voor zijn leeftijd nog goed uit!
APK keuring is geldig tot en met 27-01-2027!! Rijdt en schakelt goed!
Dit is een handels- exportprijs!
Meerdere foto's van binnenkant en buitenkant via whatsapp verkrijgbaar.
ALLEEN BELLEN VOOR EEN AFSPRAAK OF VOOR MEER INFO! TEL:0636154693
Inruil mogelijk.
Export mogelijk.
Voor meer informatie of interesse/bezichtiging van de auto graag telefonisch contact opnemen met:0636154693
For our export customers:
At Huizenga Auto's we specialize in meeting the needs of international car buyers. We are ready to help you with our extensive export offering. Our focus is on facilitating smooth and worry-free exports, including the necessary paperwork, insurance and more.
Our Export Services:
1. Export documents arranged: Exporting a car requires precise documentation. Our experienced team ensures that all export papers and necessary documents are handled correctly. This includes; prepare the export document, white export plates, green card and customs documents. The car then has 14 days WA coverage.
2. Multilingual support: Our team speaks Dutch, German and English and is ready to guide you through every step of the export process. We make sure that you are fully aware of all requirements and possibilities.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































































































