
Volkswagen Polo - 1.4-16V Turijn
Algemeen
| Prijs | € 995 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 228.272 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 18 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 68-PX-KN |
| Datum deel 1 | 03-01-2005 |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,90 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 993 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | mei 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Volkswagen Polo 1.4-16V Turijn - bouwjaar 2005 - 228.272 kilometer - airco - cruisecontrol
Openingstijden: Op donderdag gesloten, overige dagen geopend op afspraak, zaterdag van 10:00 tot 16:00. Zon- feestdagen gesloten.
Volkswagen Polo 1.4-16V Turijn
- Kenteken: 68-PX-KN
- Merk: Volkswagen
- Model: Polo
- APK tot: 18-03-2027
- Tellerstand: 228272 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2005
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: antraciet
- Motorinhoud: 1390 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: BKY
- Vermogen: 55 kW / 75pk
- Ledig gewicht: 993 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Hoogte: 1465 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Alle genoemde bedragen zijn gebaseerd op meeneem prijzen zonder garantie tenzij anders vermeld.
Wenst u zekerheid? Check dan hier de mogelijkheden:
ZEKERHEID € 499
- 3 maanden MIJNbudgetauto.nl garantie.
*mits onderhoudsadvies op basis van het inspectierapport wordt uitgevoerd door MIJNbudgetauto.nl
ZEKERHEID PLUS € 799
- 6 maanden MIJNbudgetauto.nl garantie.
*mits onderhoudsadvies op basis van het inspectierapport wordt uitgevoerd door MIJNbudgetauto.nl
Bekijk de voorwaarden op onze website: www.MIJNbudgetauto.nl
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Getint warmtewerend glas
- Metaalkleur
Infotainment
- Audio installatie
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Dorpels zijn gelast, auto heeft recent een nieuwe APK gehad en airco wordt niet 100% koud. Prima auto voor een paar jaar rijden.
MIJNbudgetauto
Drogteropslagen 3
7705 PB Drogteropslagen
0180 - 234 085
steleenvraag@mijnbudgetauto.nl
Wij hebben ons uiterste best gedaan om alle opties, accesoires en informatie zo volledig mogelijk aan u te tonen. De mogelijkheid bestaat dat ondanks deze zorgvuldigheid en aandacht de getoonde informatie afwijkt. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend, MIJNbudgetauto.nl sluit ieder geval van aansprakelijkheid uit.
www.MIJNbudgetauto.nl
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































