
Volkswagen Touareg - 3.2 V6
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Prijs incl. BTW | € 2.950 |
| Bouwjaar | Juni 2004 |
| Kilometerstand | 203.961 km |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 21 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 90-BN-XB |
| Datum deel 1 | 11-06-2004 |
| Topsnelheid | 203 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 162 kW (220 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3189 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 2315 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 7 |
| Introductiejaar | december 2002 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volkswagen Touareg 3.2 V6
- Kenteken: 90-BN-XB
- Merk: Volkswagen
- Model: Touareg
- APK tot: 21-10-2026
- Tellerstand: 203961 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: LPG G3 / Benzine
- Bouwjaar: 2004
- Transmissie: Automaat
- Motorinhoud: 3189 cc
- Aantal cilinders: 6
- Vermogen: 162 kW / 221pk
- Ledig gewicht: 2315 kg
- Max. trekgewicht: 3500 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 192 cm
- Emissieklasse: Euro 3
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint warmtewerend glas
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Verhoogd dak
- Zijruit rechts in laadruimte
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Autotelefoon voorbereiding
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot laag
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Beverwijkse Bedrijfswagens Handel
Havenstraat 2B
1948NP Beverwijk
0623868748
rmvanbatum@live.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Volkswagen Touareg verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































