
Volkswagen Touran - 1.4 TSI Comfortline 7p
Algemeen
| Prijs | € 7.750 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 152.713 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 06 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-859-SH |
| Datum deel 1 | 12-04-2011 (import) |
| Topsnelheid | 209 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1462 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | augustus 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Volkswagen Touran 1.4 TSI Comfortline 7p.
- Kenteken: J-859-SH
- Merk: Volkswagen
- Model: Touran
- APK tot: 06-11-2026
- Tellerstand: 152713 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: grijs
- Motorinhoud: 1390 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CAV
- Vermogen: 103 kW / 140pk
- Ledig gewicht: 1462 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 7
- Verbruik: 6.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 179 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 276 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Afleverpakketten
Toelichting
Ondanks de zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze advertentie, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering, opties en beschikbaarheid van de auto kunt u contact met ons opnemen, tel: 0544-372735.
Ikink garantiepakket - €595,-
Bij ons kunt u het Ikink garantiepakket kiezen, dit houdt in: 6 maanden garantie, (grote) onderhoudsbeurt, APK nieuw, airco check, compleet poetsen, interieur reinigen, auto op naam, tank 1/4 vol, vloermatten nieuw.
Ikink BOVAG-garantiepakket - €895,-
Bij ons kunt u een BOVAG-garantiepakket kiezen, dit houdt in: 12 maanden BOVAG-garantie, BOVAG 40-puntencheck, (grote) onderhoudsbeurt, APK nieuw, airco check, compleet poetsen, interieur reinigen, auto op naam, tank 1/4 vol, vloermatten nieuw.
Autobedrijf Ikink
Schoolstraat 1
7134PE Vragender
0544372735
info@ikink.nl
www.ikink.nl
Hoeveel kost een Volkswagen Touran verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























