
Volvo 240 - 2.3i Polar
Algemeen
| Prijs | € 3.495 |
| Bouwjaar | 1993 |
| Kilometerstand | 377.900 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GV-BX-26 |
| Datum deel 1 | 07-08-1993 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,00 sec |
| Motorvermogen | 83 kW (113 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2316 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1316 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 658 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 1991 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
Extra informatie
Volvo 240 2.3i Polar
- Kenteken: GV-BX-26
- Merk: Volvo
- Model: 240
- Tellerstand: 377900 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 1993
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: rood
- Motorinhoud: 2316 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 83 kW / 113pk
- Ledig gewicht: 1316 kg
- Max. trekgewicht: 1600 kg
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 139 - 151 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 1
Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterruitwisser en sproeier
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Dakrails
- Getint glas
- Trekhaak
Infotainment
- Radio CD speler
Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Hoofdsteunen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
Van Welzenis Auto´s
Diemerbroek 35
3464HP Papekop
0625524343
info@vanwelzenisautos.nl
www.vanwelzenisautos.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Volvo 240 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































