
Dacia Dokker - 1.6 SCe | bluetooth | trekhaak | airco | all-season-banden
Algemeen
| Prijs | € 11.850 |
| Bouwjaar | December 2019 |
| Kilometerstand | 148.575 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KHR-94-Z |
| Datum deel 1 | 11-12-2019 (import) |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,70 sec |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1124 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 610 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | maart 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2016 - dec. 2018
Technische informatie
Koppel: 156 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 12,7 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.794 kg
Afmetingen (LxBxH): 436 x 175 x 185 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
CO₂-uitstoot: 171 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Garage Dorenbos Westeind 26 9331CB NORG, NL 0627031679 http://www.dorenbosbv.nl jan@dorenbosbv.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- Achterdeuren met ruiten
- Elektronische remkrachtverdeling
- Mistlampen voor
Infotainment
- Multi media aansluiting
- Radio-cd/mp3 speler
- Radiobediening aan de stuurkolom
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun
- Bagagedek
- Elektrische ramen voor
- Gordels in hoogte verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- All Season banden
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dagrijverlichting
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Onderhoudshistorie aanwezig
= Bijzonderheden =
Heerlijk ruim, super praktisch! Deze DACIA DOKKER biedt naast riante ruimte voor 5 personen ook een zee aan ruimte in de kofferbak. De achterbank is van beide kanten te bereiken via de 2 schuifdeuren.
Hij staat op all-season-banden, daarmee bent u zonder wisselen klaar voor alle jaargetijden.
Bij verkoop leveren we deze auto full-service aan u af.(afleveringsbeurt, wat betekent de beurt waar de auto aan toe is, indien nodig een APK, en inclusief 12 maanden BOVAG garantie). Vertrouwd dus en met de extra bijkomende service van Autobedrijf Dorenbos.
Als u op zoek bent naar een nieuwe of gebruikte betrouwbare auto, dan bent u bij ons aan het juiste adres. Wij hebben gemiddeld zo’n 50 jonge occasions op voorraad van allerlei merken Heeft u interesse in deze occasion? Bel of app met J Dorenbos, 06-43067810 .
Hoeveel kost een Dacia Dokker verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































