
Volvo V60 - T8 Recharge AWD R-Design l Long Range l Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 35.950 |
| Bouwjaar | Februari 2022 |
| Kilometerstand | 112.623 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJF-80-K |
| Datum deel 1 | 23-02-2022 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,60 sec |
| Motorvermogen | 335 kW (455 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | 728 - Thunder grey metallic (grijs metal |
| Gewicht | 1964 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 42 |
| Introductiejaar | mei 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2022
Technische informatie
Koppel: 400 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 60 liter
Actieradius: 88 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 4,6 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.530 kg
Afmetingen (LxB): 476 x 185 cm
Wielbasis: 287 cm
Accu
Accu: 19 kWh
Accu laadvermogen: 3.7 kW
Interieur
Interieur: CHARCOAL/LEABR3/CHARC/SPO (RG0R), Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 18 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: 24 maanden
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Volvo Selekt : Volvo Selekt-occasions zijn; jonger dan 60 maanden, hebben minder dan 150.000 km gereden, hebben een volledig gedocumenteerde onderhoudsgeschiedenis, hebben 24 maanden onbeperkte kilometergarantie, beschikken over 24 maanden Volvo Assistance, zijn geïnspecteerd door een erkend Volvo-technicus en zijn gereed gemaakt middels een checklist van meer dan 100 punten.
Dit afleverpakket bevat: Volvo Selekt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volvo Nederland B.V. Postbus 16 4153 ZG Beesd, NL 0345-688888 contact.vcnl@volvocars.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Extra getint glas achterportieren en bagageruimte (179)
- lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- R-Design exterieur
- (1028)
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- glans exterieur delen
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Premium Audio by Harman Kardon (1033)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electrisch bedienbare bestuurdersstoel (047)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- geluidsimulator
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- rijstrooksensor met correctie
- vervolgbotsing preventie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- Lighting Pack (full-LED koplampen, koplampen adaptief, koplampreiniging)
- Park Assist Pack (achteruitrijcamera, parkeersensor voor)
- oplaadmogelijkheid
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
- Volvo Selekt
= Bijzonderheden =
== Wij betalen mee aan uw autovakantie! ==
Stap van 21 mei tot en met 6 juni voordelig in een elektrische of hybride Volvo Selekt occasion en ontvang een laadpas van minimaal € 500,-. Elektrisch rijden was nog nooit zo voordelig!
De brandstofprijzen blijven stijgen. Juist daarom is dit hét moment om slim over te stappen op elektrisch of hybride rijden.
Tijdens deze actie profiteert u bij Vos Autobedrijven tijdelijk van extra voordeel op geselecteerde elektrische en hybride Volvo Selekt occasions én ontvangt u bij aankoop van een elektrische of hybride Volvo occasion een laadpas van € 500,-, € 750,- of € 1.000,-.
Zo rijdt u deze zomer niet alleen comfortabeler, maar ook voordeliger.
Dus kom snel naar onze showroom en stap snel in uw nieuwe Volvo occasion.
Bel voor meer informatie 0418-515172, u kunt dan vragen naar Joeri Fraaije, Armon van den Berg of Rick de Keijzer.
U bent van harte welkom in Zaltbommel!
Wilt u deze auto graag bezichtigen of een proefrit maken? Laat het ons alstublieft vooraf even weten, dan zetten wij deze auto voor u klaar.
Op deze manier voorkomen wij teleurstelling, aangezien een auto soms van locatie kan wisselen of soms al verkocht kan zijn!
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Volvo V60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































