
Volvo XC60 - 2.0 T6 Plug-in hybrid AWD R-Design | Panoramadak | Verwarmde stoelen | Keyless entry / sta
Algemeen
| Prijs | € 39.900 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 90.879 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-221-LJ |
| Datum deel 1 | 11-11-2021 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,90 sec |
| Motorvermogen | 186 kW (253 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 2069 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 42 |
| Introductiejaar | mei 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2021 - jun. 2022
Referentienummer: 3470520
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 71 liter
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Topsnelheid: 180 km/u
Geschikt voor snelladen: nee
GVW: 2.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 471 x 194 x 164 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1 l/100km (1 op 100,0)
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 2169 kg
Verwachtte leveringsdatum: 28-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 09-11-2021
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Glans exterieur delen
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"
- R-Design exterieur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Audio-installatie
- Audio installatie high end
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Stuurwiel verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Uitrusting
- Achterbank verwarmd
- Achteruitrijcamera
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas
- Keyless entry
- Keyless start
- Start/stop systeem
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Verwarmde voorruit
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterruitverwarming
- Achteruitrij assistent
- Actieve noodgeval assistent
- Afdaal assistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Side Impact Protection System
- Sportonderstel
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Voorstoelen verwarmd
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Disclaimer:
Hoeveel kost een Volvo XC60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































![Volvo XC40 - Recharge Twin Ultimate 78 kWh 3-Fase [ Panoramadak H/K Adapt.cruise Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I761976262/240x180/volvo-xc40-recharge-twin-ultimate-78-kwh-3-fase-panoramadak-h-k-adapt-cruise-camera.jpg)








