
Audi A3 Sportback - 1.6 TDI DSG 5D PDC Xenon
Algemeen
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 197.505 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 26 september 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-657-XK |
| Datum deel 1 | 07-11-2016 (import) |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1260 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
Aanbieder
Vleutensevaart 17
3532AD Utrecht
030-6331513
https://www.autobedrijfvleutensevaart.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.845 kg
Afmetingen (LxBxH): 431 x 179 x 143 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 102 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Brandstofverbruik in de stad: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 418 - € 437 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achterruitverwarming
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Grootlicht-assistent
- Koplampreiniging
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
Overig
- Assistentie Pakket (Cruise control adaptief met Stop&Go, File-assistent, Grootlicht-assistent, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter, Rijstrooksensor met correctie)
- File-assistent
Motorisch en technisch in topconditie. Onderhoudsboekjes aanwezig en ingevuld tot op heden inclusief 2 sleutels.Geen rokers auto! De geadverteerde prijs betreft een scherpe meeneemprijs! Mocht u meer informatie willen ontvangen, neemt u dan contact op.
Garantiepakket mogelijk vraag naar de voorwaarden. Let op ! Auto is scherp geprijsd, beperk inruil mogelijkheden vraag naar de mogelijkheid.
De koffie staat klaar!
Ondanks de zorg die besteed wordt aan een correcte invoer van de gegevens, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten in de advertentie.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















![Audi A3 Sportback - 1.6 TDI Design Pro Line Plus [VIRTUAL]](https://cdn.autowereld.nl/I725891980/240x180/audi-a3-sportback-1-6-tdi-design-pro-line-plus-1-6-tdi-design-pro-line-plus.jpg)








