
Audi A3 Sportback - 1.6 TDI Ambition Pro Line S automaat LM navi
Algemeen
| Prijs | € 6.945 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 332.043 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 22 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-424-VJ |
| Datum deel 1 | 06-01-2015 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1255 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 26 |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Xenon verlichting
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.840 kg
Afmetingen (LxBxH): 446 x 180 x 142 cm
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 102 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Brandstofverbruik in de stad: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 418 - € 437 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Elektronisch sperdifferentieel
- Halogeen mistlampen
- S Line exterieur
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Brake Assist System
- Start/stop systeem
Al onze occasions worden aangeboden voor een meeneemprijs, deze prijs is inclusief schoonmaken en vloeistof controle.
Optionele afleverpakket 1. €395,-
1 maand garantie, vloeistof controle, nieuwe APK en auto wassen.
Optionele afleverpakket 2. €595,-
3 maanden garantie, kleine onderhoudsbeurt, nieuwe APK en auto wassen.
Optionele afleverpakket 3. €950,-
6 maanden garantie, grote onderhoudsbeurt, nieuwe APK en professioneel reinigen in- en exterieur.
Inruil is altijd welkom, voor een juiste prijsindicatie willen wij u vragen om een aantal foto’s van de auto op te sturen via de WhatsApp op nummer 06-51233475.
Om teleurstellingen te voorkomen, is het altijd verstandig om eerst telefonisch contact op te nemen voor een afspraak.
Bij alle aangeboden voertuigen zijn schrijf- en tekstfouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














![Audi A3 Sportback - 1.6 TDI Design Pro Line Plus [VIRTUAL]](https://cdn.autowereld.nl/I725891980/240x180/audi-a3-sportback-1-6-tdi-design-pro-line-plus-1-6-tdi-design-pro-line-plus.jpg)



























































